خرید و واردات کالا

در این بخش، کادر واردات این مجموعه ، در خصوص تامین تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان و شرکتهای صنعتی که امکان خرید آن بصورت مستقیم برای ایشان میسر نیست را طی مراحل زیر انجام میدهند.

در قدم اول پس از توافق با مشتری و دریافت اطلاعات کامل در خصوص کالای مورد نیاز ایشان، به سوابق خریدهای قبلی انجام شده برای کالاهای مشابه رجوع نموده و با استفاده از لیست فروشندگان و منابعی که در اختیار داریم اطلاعات اولیه مانند قیمت و شرایط تحویل را در خصوص کالای مد نظر تهیه و در قالب یک پیشنهاد اولیه تقدیم مشتری می نماییم.پس از بررسی این پیشنهاد توسط مشتری و رفع ابهامات و یا ایجاد اصلاحات احتمالی درآن، در نهایت اقدامات لازم توسط این مجموعه برای خرید و واردات کالای مدنظر انجام میگردد.

البته این مجموعه برای ایجاد اطمینان در مشتریان و تسریع در روند انجام امور بازرگانی ،شرایطی را نیز فراهم آورده که مشتری بتواند به صورت مستقیم مکاتبات خود را با فروشنده کالا انجام دهد. جهت آگاهی از این شرایط لطفا با ما ارتباط برقرار کنید. 

شایان ذکر است، فعالان در این زمینه کاملا آگاهند که به دلیل تحریم های بین المللی اعمال شده بر علیه ایران یکی از بزرگترین مشکلات در این مرحله معرفی مصرف کننده نهایی یا END USER به فروشنده است ، که در اکثر موارد به دلیل عدم آگاهی خریداران در این خصوص و معرفی مصرف کننده نهایی اشتباه یا فاقد اعتبار در بهترین حالت سفارشات از طرف فروشنده ابطال گردیده است و حتی در بعضی از مواقع باعث توقیف وجوه پرداختی نیز شده است. زیرا در سالهای اخیر این مورد و همچنین اعتبار شرکت خریدار  توسط اکثر فروشندگان کنترل میشود. البته جای نگرانی نیست، زیرا به دلیل اینکه کلیه دفاتر این مجموعه بصورت رسمی در کشورهای مبدا ثبت شده و دارای ملیت آن کشور میباشد، از جنبه تامین مدارک هیچ گونه کسری وجود نخواهد داشت و همچنین به دلیل ارتباطات بسیار عالی این مجموعه با شرکتهای تولیدی در کشورهای مختلف تامین مصرف کننده نهایی برای اکثر کالاهای درخواستی میسر میباشد.

در انتهای این بخش پیش فاکتور یا پرفورمای کالای مورد درخواست مشتری برای ایشان تهیه و ارسال میگردد تا پس از بررسی و تایید ایشان، جهت اقدامات بعدی تصمیم گیری های لازم از طرف ایشان بعمل آید.