دفتر همکاریهای بازرگانی ایران، ترکیه و چین

این مجموعه با هدف ایجاد تجارت بدون مرز و ریسک برای صنعتگران و شرکت های ایرانی و همچنین رفع موانع موجود با تسریع در مبادلات تجاری ایشان با سایر کشورها ضمن تامین انواع تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز از برندهای معتبر جهانی برای تولید کنندگان و شرکتهای فعال در بخشهای دولتی و خصوصی در سال 2010 تاسیس شده است. این مجموعه در رزومه خود تهیه بسیاری از کالاهای مورد نیاز صنایع نفت و گاز و انرژی و همچنین صنایع خاص را از برندهای مورد نیاز که با توجه به شرایط موجود امکان تهیه آنها بصورت مستقیم نبوده است را با موفقیت بانجام رسانده است.

از جمله دلایل موفقیت ، ماندگاری و پیشرفت این مجموعه بیشتر از هر موردی تمرکز صد در صدی در آسان سازی پروسه خرید کالاهای مد نظر مشتریان بوده است که از جمله نقاط تمایز این مجموعه از سایرین میباشد و یکی از مهمترین دلایل آن  هماهنگی تحصیلات عالی مدیریت این مجموعه با تجربه کاری ایشان است که از سال 1378 در بازار تهران به عنوان کارمند ساده در دفتر یکی از صادرکنندگان بزرگ پوست و روده شروع و بعد از مدت کمی مسئولیت امور گمرکی ، اعتبارات اسنادی و در نهایت مدیریت صادرات به ایشان محول میگردد و علارقم شیوع بیماری جنون گاوی که باعث ممنوعیت صادرات این محصولات به اروپا گردید،با صادرات چندین محصول جدید در این حوزه به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب میگردند. بعد از فوت صاحب شرکت و انحلال شرکت ایشان به عنوان مدیریت بازرگانی در یکی از شرکتهای صادر کننده سنگ طبیعی استخدام میشوند و در آنجا نیز به دلیل بیشترین میزان صادرات به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب میشوند. در حین کسب تجربه عملی در این حوزه تحصیلات عالی را نیز شروع نموده و مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی را دریافت میکنند. با شروع فاز جدید تحریمهای بین المللی علیه ایران و بروز مشکلات ناشی از آنها، يکی از بزرگترین شرکتهای فعال در زمینه صنایع دریایی از ایشان به عنوان مشاور امور بازرگانی و گمرکی دعوت به همکاری مینماید و با همین سمت در این شرکت مشغول به کار میشوند و با ایجاد کارگروه مجرب متشکل از شرکت کشتی رانی ، دوستان خارج از ایران و تیم بازرگانی با ایجاد یک کانال ایمن ،موفق به واردات بسیاری از تجهیزات لازم برای این صنایع خاص میگردد،و به این سبب توسط مسئولین مربوطه از ایشان تقدیر به عمل می آید. در نهایت علارقم موقعیتهای کاری موجود، به منظور داشتن آزادی عمل بیشتر و با هدف رفع مشکلات حاضر برای شرکتهای دیگر نیز، ایشان اقدام به تاسیس شرکت خود میکنند و البته به همکاری با شرکتهای قبلی نیز بصورت موازی ادامه میدهند.

استفاده مدیریت  این مجموعه از نیروهای ایرانی و بومی بادرنظر گرفتن هوش ، دقت و خلاقیت و توانایی برنامه ریزی منظم و هدف دار با درک موقعیت و همچنین انتقال تجربه های خود به ایشان و درنهایت ترکیب مجموعه این موارد با اهرم ارتباطات خارجی ارمغانی کم نظیر را برای این شرکت فراهم آورده است که سود اصلی آن متعلق به مشتریان خواهد بود. زیرا در این مجموعه پروسه بازرگانی با برنامه ریزی دقیق ، نکته سنجی تمامی جوانب و انجام درست ، بدون اشکال و حرفه ای تا تحویل کالا به مشتری به گونه ای انجام شده است ،که کمترین ریسکی برای هیچ یک طرفین نداشته باشد. بنابراین هم فروشنده گان با اطمینان از عدم وجود مشکلات آتی با خیالی آسوده با این مجموعه به عنوان نماینده غیر رسمی خود فعالیت میکنند و هم خریداران مطمئن هستند کالای مورد نیازشان هرچقدر هم دور از دسترس باشد به دستشان خواهد رسید.

و در نهایت یکی دیگر از برگهای برنده این مجموعه که منحصر به فرد نیز میباشد ، شفافیت عملکرد این مجموعه در کل روند کار است، چرا که با در اختیار قرادادن آدرس ایمیل اختصاصی برای هر یک مشتریان این امکان را برای آنها فراهم آورده است تا به نام این مجموعه و مستقیم با فروشندگان موجود در بازار هدف در تماس باشند در نتیجه ضمن اطمینان از انجام صحیح امور درخواستی از لحاظ کمیت، کیفیت و قیمت کالای درخواستی ، در هر زمان در جریان روند انجام امور خود نیز قرار داشته بشند،  و در صورت نیاز به هرگونه پیگیری و یا اطلاعات تکمیلی تیم بازرگانی ما پشتیبان ایشان خواهند بود.

دفاتر و کادر مجرب این مجموعه در تهران ، استانبول و گوانجو مستقر هستند و جهت پاسخگویی و رفع نیازهای شما مشتریان عزیز با توجه به کالای مورد نیاز و مبدا فروش آن، از یکی از دفاتر به شما خدمت رسانی خواهند کرد.